MÖBLER / Möbler, övrigt / Bardisk 11108025
*
nr 1110 8025
Bardisk
5 delar, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:57:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 15:32:06
1
4.000 kr
22/5 19:52:28
2
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk cites-intyg medföljer jakaranda möbler spegel
-
4217 Tamburmajor
Furu, Stig Höglund, Jönköping, brännstämplad. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:39
-
3019 Tamburmajor
Mörkbetsat trä. Diameter: 43 cm, höjd: 184 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
*
Bardisk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8025
Bardisk
5 delar, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm
Utrop: | 6.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 15:32:06 | 1 | 4.000 kr |
22/5 19:52:28 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk cites-intyg medföljer jakaranda möbler spegel
-
4217 Tamburmajor
Furu, Stig Höglund, Jönköping, brännstämplad. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:39 -
3019 Tamburmajor
Mörkbetsat trä. Diameter: 43 cm, höjd: 184 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19